Franchising

Franchising

26 Nisan 2023 2023-12-07 15:03

Başlangıç noktamız ve mottomuz olan “Hayal et!” sloganı altında hayal edileni gerçekleştirmek üzere çıkılan renkli sanat yolculuklarında değerli öğrencilerimize

Doğal
Yaklaşım
Güncel
Methodlar
Doğru Yaşta
Doğru Eğitim

ve özenle eşlik etmekteyiz.

Branşlarımız

01-bale-min
Bale
02-dans-min
Dans
03-muzik-min
Müzik
05-ydrama-min
Yaratıcı Drama
04-resim-min
Resim
06-karatedo-min
Karate Do
cimnastik-w-min
Cimnastik
english-drama-min
İngilizce Drama
'da!

Neler Yeni?

Yeni

Savunma Sanatı Karate Do
'da!

Özgüven, sabır ve konsantrasyon… Tahmin edilenin aksine bir savunma sanatı ve nezaket sporu olan Japon asıllı Karate Do’nun modern ve etkili eğitimi Martı’da!

Detaylar

Yeni

Psikolojik Danışmanlık
'da!

Psikolojik danışmanlık, danışanın sorunlarını etkin bir şekilde çözmesine ve yeni çözüm yollarını keşfetmesine katkıda bulunmaktadır. Uzman psikolog eşliğinde danışmanlık hizmeti Martı’da!

Detaylar

Yeni

Oyun Terapisi
'da!

Oyun terapisi 3-10 yaş arasındaki çocuklarda kişisel gelişimine fayda sağlayarak onların bilişsel ve sosyal yönlerinin gelişmesine katkıda bulunur. Uzman psikolog eşliğinde Oyun Terapisi Martı’da!

Detaylar

Yeni

Sanat Terapisi
'da!

Çizim, boyama, kolaj, kum ve benzeri sanatsal aktivitelerle bireylerin kendilerini ifade etmesidir. Psikolojik, duygusal ve zihinsel durumlar sanatsal aktiviteler yardımıyla dışavurma konusunda kolaylık sağlar.

Detaylar

Martı Sanat Akademi: Tuzla Kampüsü

Biz kimiz?

Martı Sanat Akademi

Bale, dans, drama, müzik ve resim sanat branşlarında yaş gruplarına uygun oluşturulmuş özel sınıfları ve akademik programı ile sanat ve ticareti hiçbir zaman yan yana koymaksızın, tamamı eğitim fakültesi, konservatuvar mezunu ya da mesleki yeterlilik belgeleri mevcut, gerçek bilgi ve doğru eğitim vermeyi ilke haline getirmiş genç, dinamik eğitmenlerden oluşan akademik kadrosu ile İstanbul, Tuzla merkezli sıcak, etik çizgisi ile ilerlemeyi ilke haline getirmiş olan bir sanat okuluyuz.

İstatistiklerle

0
Kayıtlı Öğrenci
0
Deneyimli Eğitmen
'da

Frahchising Sistemi

Martı Sanat Akademi olarak tüm franchising üyelerimize bir sanat eğitiminin gerektirdiği, modern alt yapıyla oluşturulmuş olanaklar sunuyoruz.

Her yaş ve her cinsiyetten birey, her il ve ilçe için franchising başvurusu yapabilir.

Kimler Başvurabilir?
Franchising Desteklerimiz
Frachising

Başvuru Formu