Martı Atölye ilk seramik atölye etkinliğini düzenliyor!

Hiçbir deneyim sahibi olmasanız bile alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz seramik çalışmalar için workshop etkinliğimize davetlisiniz!

zy-min

Zeynep Yıldız

Seramik Ustası & Eğitmen

sevim-eker-cafri

Sevim Eker Cafri

Seramik Ustası & Eğitmen

08 Mayıs 2023 - 10:00

Workshoplar

Akrilik Boya Workshop

Kendi akrilik boya eserlerinizi yapabileceğiniz bu workshopta 30’u aşkın özel görsel arasından kendi çalışmak istediğinizi belirleyip eğitmen eşliğinde fırçaları tanıyacak ve boya karışımlarını görerek kendi eserinizi oluşturacaksınız.

 • Ölçü: 35×50 cm
 • Malzeme: Tuval

Sulu Boya Workshop

Kendi sulu boya eserlerinizi yapabileceğiniz bu workshopta 30’u aşkın özel görsel arasından kendi çalışmak istediğinizi belirleyip eğitmen eşliğinde fırçaları tanıyacak ve boya karışımlarını görerek kendi eserinizi oluşturacaksınız.

 • Ölçü: 29,7×42 cm (A3)
 • Malzeme: Kağıt

Yağlı Boya Workshop

Kendi yağlı boya eserlerinizi yapabileceğiniz bu workshopta 30’u aşkın özel görsel arasından kendi çalışmak istediğinizi belirleyip eğitmen eşliğinde fırçaları tanıyacak ve boya karışımlarını görerek kendi eserinizi oluşturacaksınız.

 • Ölçü: 35×50 cm
 • Malzeme: Tuval

Tütsü Atölyesi

Bu workshopumuzda seçeceğiniz 3 adet Adaçayı demet tütsüsü saracaksınız.  Farklı anlamları bulunan (aşk, şans, şifa, enerji, nazar, bereket) tütsülerinizi yaparken demet tütsü sarımı, otların frekansları ilgili birçok bilgi ve mitlerden de bahsedeceğiz.

 • Ölçü: Demet
 • Malzeme: Tütsü

Mum Atölyesi

Kendi mumlarınızı yapabileceğiniz bu workshopa katıldığınızda 2 adet mum (bir kalıp mum ve kavanoz mum) yapıyor, mum yapımı ile ilgili tüm detayları ve malzeme bilgisini öğreneceksiniz. Devam etmek isteyenler için kullanılacak tüm malzeme ve tedarik yerlerini paylaşıyoruz.

 • Malzeme: Vegan Soya

Ahşap Ev Yapımı Atölyesi

Tamamını el yapımı olarak üretileceğiniz bu workshopta yaratıcılığınızı konuşturarak kendi ahşap, sevimli evinizi üretebileceksiniz. Ahşap malzemeyi kullanmayı, süslemeyi ve dilediğiniz gibi renklendirmeyi öğreneceksiniz.

 • Ölçü: –
 • Malzeme: Ahşap

Ahşap Boyama Atölyesi

Ahşah üzerine yapacağınız boyama ve süslemelerle kendi eşsiz eserinizi üretecekseniz. Ahşapla çalışma ve boyama teknikleri konusunda alanında deneyimli eğitmenlerimizden tüyolar öğreneceksiniz.

 • Ölçü: –
 • Malzeme: Ahşap

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, tüm atölye etkinliklerimizde kontenjan sayısı bulunduğundan katılım için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt için 0(552) 333 18 83 ya da 0(501) 333 82 33 numaralı hatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Elbette! Atölyelerde ürettiğimiz tüm ürünleri size teslim ediyoruz. Sadece fırınlama ve boyama gibi ek aşamalara ihtiyaç duyan seramik çalışmalarında işlemleri bitene kadar ürünlerinize biz sahip çıkıyoruz.

Hayır, atölye etkinliklerinde kullanacak ve ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri (önlüğünüze kadar) biz sağlıyoruz. Eğer öğrendiklerinize evde de devam ettirmek, kendinizi gelişirmek isterseniz aylık atölyelerimizin yanı sıra kendi ev stoğunuzu da oluşturabilirsiniz. Bu noktada malzeme tedarikleriniz için sizi yönlendiriyoruz.

Atölye etkinliklerimizin ortalama süresi 2-3 saat aralığındadır.

Evet, her bir atölye etkinliğimiz 10 kişinin katılımı ile sınırlıdır. Kontenjan bilgisi ve kayıt durumlarıyla ilgili 0(552) 333 18 83 ya da 0(501) 333 82 33 numaralı hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Evet, atölye etkinliklerimizde öğrendiklerinizi pekiştirmek, yeni teknik ve uygulamalara hakim olmak, kendinizi geliştirmek üzere aylık workshop paketlerimiz mevcuttur.

Hayır, hiçbir deneyim sahibi olmasanız bile alanında nitelikli eğitmenlerimiz sayesinde atölye çalışmalarına katılabilir, sıfırdan bir eser üretme sürecine doğrudan dahil olabilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Martı Atölye’yi Instagram üzerinde takip ederek tüm etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Merak ettikleriniz ve kayıt işlemleriyle ilgili iletişime geçebilirsiniz.