Akademimizin sanatı sanatseverlerle buluşturma vizyonu kapsamındaki çalışmaları sürüyor. Her yıl Setur kapsamında düzenlenen kurum içi etkinliklere bu yıl Martı Sanat Akademi olarak eşlik ettik.


Setur Hakkında

Setur, Türkiye’nin çeşitli noktalarında farklı turizm hizmetleri sunan seyahat acenteleri, sayıları 200’ü geçen yetkili ve sistem satış acenteleri, hava ve deniz limanları ile sınır kapılarında yer alan duty free mağazaları, 1000’e yakın deneyimli çalışanı ile ülke turizmine ve ekonomisine sağladığı katkının gururunu taşıyan, turizm yelpazesinde oldukça geniş alana sahip bir kurumdur.


Seturlu Çocuklar Sanatla Tanıştı

Akademimiz bünyesinde sunduğumuz branş eğitimlerini “Seturlular Buluşuyor” etkinliği kapsamında kurumun çalışan ve çocuklarıyla bir araya getirdik. Sanatın her alanda etkisi olan çeşitliliğiyle Seturlu çocuklar bir ilkleri deneyimledi. Yaratıcı Drama, müzik ve resim derslerinin yanı sıra Martı Atölye bünyesindeki seramik workshopları etkinliği renklendirdi. Seturlu çocuklar atölye eğitmenleri eşliğinde hayallerindeki eserleri üretti.